portfolio

 • bellabitis.pl

  blogi WordPress

  WordPress jest nowoczesną, wielowymiarową, osobistą platformą publikacyjną, koncentrującą się na estetyce, zgodności z internetowymi standardami i użyteczności. Szeroka gama zastosowań pozwala tworzyć strony oraz sklepy oryginalne, nowoczesne i spełniające każde wymagania. Prościej rzecz ujmując, WordPress jest tym, czego używasz, kiedy chcesz pracować, korzystając z oprogramowania blogowego zamiast z nim walczyć. Tutaj możesz swobodnie pokazać całemu światu czym się zajmujesz, jakie są twoje pasje, bądź co cię interesuje.

 • adopcjekaukazow.pl

  strony artystyczne

  Strony, które uważam za artystyczne i takie jest też ich przeznaczenie. Oparte głównie na polskim Quick.CMS firmy OpenSolution. Intuicyjne, łatwe w obsłudze, indywidualne strony, pozwalają na szybką, prostą i samodzielną aktualizację. To tzw. strona dla każdego, zarówno odbiorcy indywidualnego, jak i firm. Do dyspozycji mamy dwie wersje silnika, bezpłatną - uproszczoną i płatną - zaawansowaną, dającą spore możliwości. Niepodważalną zaletą jest przede wszystkił łatwość z jaką każdy może aktualizować tą stronę, bez znajomości języków kodowych. Można to nawet bardzo polubić :D

 • adopcjekaukazow.pl

  strony minimalistyczne

  Modne obecnie podejście do stron z oszczędnością grafiki. Strony są oparte głównie na polskim Quick.CMS firmy OpenSolution. Intuicyjne, łatwe w obsłudze, indywidualne strony, pozwalają na szybką, prostą i samodzielną aktualizację. To tzw. strona dla każdego, zarówno odbiorcy indywidualnego, jak i firm. Do dyspozycji mamy dwie wersje silnika, bezpłatną - uproszczoną i płatną - zaawansowaną, dającą spore możliwości. Niepodważalną zaletą jest przede wszystkił łatwość z jaką każdy może aktualizować tą stronę, bez znajomości języków kodowych. Można to nawet bardzo polubić :D.

 • adimaj.pl

  strony hodowli kotów

  Jako, że sami jesteśmy hodowcami, hodowla Bella Bitis*PL kotów rasy peterbald i bengalskich, znając temat i wymagania, zajmujemy się tworzeniem stron dla hodowców właśnie. Strony są oparte głównie na polskim Quick.CMS firmy OpenSolution. Intuicyjne, łatwe w obsłudze, indywidualne strony, pozwalają na szybką, prostą i samodzielną aktualizację. To tzw. strona dla każdego, zarówno odbiorcy indywidualnego, jak i firm. Do dyspozycji mamy dwie wersje silnika, bezpłatną - uproszczoną i płatną - zaawansowaną, dającą spore możliwości. Niepodważalną zaletą jest przede wszystkił łatwość z jaką każdy może aktualizować tą stronę, bez znajomości języków kodowych. Można to nawet bardzo polubić :D.

 • akita-reproduktor.eu

  strony hodowli psów

  Jako, że sami jesteśmy hodowcami, hodowla Bella Bitis*PL kotów rasy peterbald i bengalskich, znając temat i wymagania, zajmujemy się tworzeniem stron dla hodowców właśnie. Strony są oparte głównie na polskim Quick.CMS firmy OpenSolution. Intuicyjne, łatwe w obsłudze, indywidualne strony, pozwalają na szybką, prostą i samodzielną aktualizację. To tzw. strona dla każdego, zarówno odbiorcy indywidualnego, jak i firm. Do dyspozycji mamy dwie wersje silnika, bezpłatną - uproszczoną i płatną - zaawansowaną, dającą spore możliwości. Niepodważalną zaletą jest przede wszystkił łatwość z jaką każdy może aktualizować tą stronę, bez znajomości języków kodowych. Można to nawet bardzo polubić :D.

 • altroks - offline

  sklepy internetowe

  Sklepy internetowe w naszym Bitisowym wydaniu, to głównie elegancja i czytelność sklepu. Sklepy to serwisy internetowe dający możliwość kupowania i sprzedawania produktów przez Internet, forma handlu elektronicznego. Ta forma sprzedaży bezpośredniej staje się coraz popularniejsza z uwagi na wygodę i obniżenie kosztów sprzedaży. Integlalną częścią sklepu internetowego jest strona www, na której klienci zapoznają się z ofertą, referencjami i regulaminem, po czym składają zamówienia. Najczęściej korzystamy z oprogramowania Quck.Cart firmy OpenSolution, ale zdarzają się także inne platformy typu Sote, WordPress oraz te których polecać nie chcemy. Natomiast ubrać w grafikę możemy dowolna platformę, nawet tą żenująco brzydką, co zdecydowanie poprawia jej odbiór.

 • afn.afn.nazwa.pl

  strony klubów i stowarzyszeń

  Jako, że sami jesteśmy hodowcami, hodowla Bella Bitis*PL kotów rasy peterbald i bengalskich, znając temat i wymagania, zajmujemy się tworzeniem stron dla hodowców, ale także dla klubów i stowarzyszeń pomocowych. Strony są oparte głównie na polskim Quick.CMS firmy OpenSolution. Intuicyjne, łatwe w obsłudze, indywidualne strony, pozwalają na szybką, prostą i samodzielną aktualizację. To tzw. strona dla każdego, zarówno odbiorcy indywidualnego, jak i firm. Do dyspozycji mamy dwie wersje silnika, bezpłatną - uproszczoną i płatną - zaawansowaną, dającą spore możliwości. Niepodważalną zaletą jest przede wszystkił łatwość z jaką każdy może aktualizować tą stronę, bez znajomości języków kodowych. Można to nawet bardzo polubić :D.

 • allwet - offline

  strony behawiorystów i weterynarzy

  Jako, że sami jesteśmy hodowcami, hodowla Bella Bitis*PL kotów rasy peterbald i bengalskich, znając temat i wymagania, zajmujemy się tworzeniem stron dla hodowców, ale także dla behawiorystów i weterynarzy. Wiadomo, że przyjaciele moich przyjacół, są moimi przyjaciółmi :D. Strony są oparte głównie na polskim Quick.CMS firmy OpenSolution. Intuicyjne, łatwe w obsłudze, indywidualne strony, pozwalają na szybką, prostą i samodzielną aktualizację. To tzw. strona dla każdego, zarówno odbiorcy indywidualnego, jak i firm. Do dyspozycji mamy dwie wersje silnika, bezpłatną - uproszczoną i płatną - zaawansowaną, dającą spore możliwości. Niepodważalną zaletą jest przede wszystkił łatwość z jaką każdy może aktualizować tą stronę, bez znajomości języków kodowych. Można to nawet bardzo polubić :D.

 • psia-arkadia.pl

  strony hoteli dla zwierząt

  Jako, że sami jesteśmy hodowcami, hodowla Bella Bitis*PL kotów rasy peterbald i bengalskich, znając temat i wymagania, zajmujemy się tworzeniem stron dla hodowców, ale także strony hoteli dla zwierząt. Wiadomo, że przyjaciele moich przyjacół, są moimi przyjaciółmi :D. Strony są oparte głównie na polskim Quick.CMS firmy OpenSolution. Intuicyjne, łatwe w obsłudze, indywidualne strony, pozwalają na szybką, prostą i samodzielną aktualizację. To tzw. strona dla każdego, zarówno odbiorcy indywidualnego, jak i firm. Do dyspozycji mamy dwie wersje silnika, bezpłatną - uproszczoną i płatną - zaawansowaną, dającą spore możliwości. Niepodważalną zaletą jest przede wszystkił łatwość z jaką każdy może aktualizować tą stronę, bez znajomości języków kodowych. Można to nawet bardzo polubić :D.

 • am - offline

  inne strony

  Ten katalog zawiera strony, które nie mieszczą się w wytyczonych ramach a są w naszym dorobku. Są to po prostu ładne strony :D. Oparte głównie na polskim Quick.CMS firmy OpenSolution. Intuicyjne, łatwe w obsłudze, indywidualne strony, pozwalają na szybką, prostą i samodzielną aktualizację. To tzw. strona dla każdego, zarówno odbiorcy indywidualnego, jak i firm. Do dyspozycji mamy dwie wersje silnika, bezpłatną - uproszczoną i płatną - zaawansowaną, dającą spore możliwości. Niepodważalną zaletą jest przede wszystkił łatwość z jaką każdy może aktualizować tą stronę, bez znajomości języków kodowych. Można to nawet bardzo polubić :D

Script logo
Do góry