oferta

Proponujemy Państwu zaprojektowanie strony artystycznej opartej na systemie CMS pozwalającym na samodzielne aktualizowanie treści, zdjęć oraz galerii strony internetowej oraz jej późniejszą rozbudowę, używając w tym celu panelu administracyjnego, który jest intuicyjny i bardzo prosty w obsłudze. Szybkość i łatwość modyfikacji treści strony - dodanie nowych treści, usunięcie już nieaktualnych, zmiana istniejących - to podstawowe cechy systemu CMS, który polecamy. Dodatkowym atutem naszych stron jest fakt, że ich użytkownicy nie muszą znać żadnego języka oprogramowania, który jest konieczny do implementowania poszczególnych elementów strony, a sama edycja tekstu w systemie CMS jest podobna do podstawowych możliwości formatowania tekstu w programie Word lub WordPad - ale o wiele prostsza.

W większości stron korzystamy z bezpłatnego silnika Quick.CMS /w przypadku stron/ i Quick.CARD /w przypadku sklepów internetowych/. Są to polskie narzędzia napisane w sposób przejrzysty i intuicyjny. Dal wymagających Klientów polecamy wersje płatne tych silników /bardziej rozbudowane i posiadające więcej funkcji/.

Przedstawiamy też naszą modyfikację strony posiadającą wszystko to co uważaliśmy za konieczne a zarazem wystarczające do łatwego prowadzenia strony.

Demo strony CMS opracowanej przez nas.
Logowanie do admina strony.
Login: demo
Hasło: admin

Demo Quick.CMS
/wersja bezpłatna silnika CMS/ możecie Państwo zobaczyć i przetestować na stronie:
http://opensolution.org/Quick.Cms/demo/?sLang=pl

Demo Quick.CMS.Ext
/wersja płatna silnika CMS/ możecie Państwo zobaczyć i przetestować na stronie:
http://opensolution.org/Quick.Cms/demo_ext/?sLang=pl

Demo Quick.CART
/wersja bezpłatna silnika sklepu/ możecie Państwo zobaczyć i przetestować na stronie:
http://opensolution.org/Quick.Cart/demo/?sLang=pl

Demo Quick.CART.Ext
/pełna wersja płatna silnika sklepu/ możecie Państwo zobaczyć i przetestować na stronie:
http://opensolution.org/Quick.Cart/demo_ext/?sLang=pl

Script logo
Do góry