o nas

Jesteśmy duetem w życiu osobistym i zawodowym. Naszą pasją i pracą jednocześnie jest projektowanie stron internetowych. Artystyczne strony internetowe to nasza profesja. Pracujemy w zaciszu naszego ponad 100-letniego domu, w otoczeniu ukochanych kotów hodowli Bella Bitis*PL. Świadomie uciekliśmy od hałasu miasta - mieszkamy w miejscu, gdzie diabeł mówi "dobranoc" - za naszym płotem pasą się krowy i biegają kury, a my naszą pracownię do dłubania w drewnie mamy w starej stodole dziadka. Nie lubimy zgiełku i hałasu, tempa miejskiego życia i bezdusznych, betonowych ścian. Jedynym działającym zegarkiem, jaki mamy w domu, jest ten w komputerze, wszystkie inne żyją własnym i tylko sobie znanym rytmem, podobnie jak i my. Czas płynie u nas spokojnie, ale bardzo miarowo i rytmicznie.

Jesteśmy wielkimi miłośnikami kotów, które opanowały nasz dom i życie, i bezpowrotnie zmieniły je na lepsze. Zmieniły też nasz sposób myślenia o świecie - nauczyły nas, że należy celebrować życie, że pośpiech jest całkiem zbędny.

Witek jest z wykształcenia litografem, z usposobienia - umysłem ścisłym. Tysiące plików, nad którymi potrafi jednocześnie zapanować, ja ożywiam swoim kobiecym spojrzeniem, z humanistycznym sznytem antropologa kultury.

Strony internetowe, które tworzymy, bywają tajemnicze, niedopowiedziane, czasem mroczne i zagadkowe, bywa, ze zaskakujące – takie projekty lubimy najbardziej - nietypowe, niszowe, niekomercyjne. Lubimy odważnych odbiorców naszych działań – uważamy, że strona internetowa może być piękna, ekscentryczna, fantazyjna i osobliwa – takich też odbiorców naszych projektów szukamy i takich cenimy.

Lubimy artystyczne wyzwania - bywa, że nad jednym projektem dyskutujemy całymi godzinami. Owocem naszej pracy są strony internetowe z artystycznym zacięciem, którym staramy się nadać siłę i wysmakowaną moc. Lubimy je traktować jak kartkę papieru, jak płótno, jak kawałek drewna. Lubimy nadawać stronom, które wychodzą z naszego warsztatu, fakturę, chropowatość, ziarnistość. Projektujemy strony www, które opowiadają pewne historie – poprzez drobne detale mówią o swoich właścicielach, o tym, jaki mają charakter, jakimi są ludźmi, co jest ich prawdziwą, życiową pasją…

Tworzymy dla ludzi niebanalnych, ceniących oryginalność, z wyobraźnią tak ogromną, jak nasza... projektujemy najlepsze strony www w sieci :)

Karolina & Witek Augustyńscy

  • 19 lat www

    Taki sentymentalny look na nasze prace w ostatnim okresie 20 lat - hahahahaha

Script logo
Do góry